Wielkie granie na Xbox Live!

Do tego przyłącza się również firma Microsoft, która ogłosiła, że w ciągu weekendu pojawi się druga atrakcja jaką jest „Piątek z Rockstar” podczas którego fani mogą zmierzyć się z twórcami gier podczas wieloosobowego turnieju GTA IV : Episodes from Liberty City, Max Payne 3, Red Dead Redemption i Midnight Club LA pomiędzy godziną 13 a 18 w piątek, 8 marca. Pełna lista ekscytujących tytułów gier zawiera: Halo 4, Call Of Duty: Black Ops 2, Borderlands 2, Tomb Raider, FIFA Ultimate Team, Forza Horizon, Far Cry 3 i Assassin’s Creed 3. Co więcej tryb gry wieloosobowej będzie dostępny dla wszystkich gier Xbox, więc umów się na Xbox LIVE ze swoimi przyjaciółmi i spędź niesamowity weekend grając online.

Od piątku 8 marca od godziny 13.00, do niedzieli 10 marca do północy oprócz darmowego grania online otrzymamy również dostęp do takich usług jak: YouTube MLB.TV i Dailymotion, które normalnie dostępne są dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Szykuje się więc wielki weekend graczy.

Powyższe dane pochodzą z portalu StacjaKultura.pl, który jest ich właścicielem. Blog utrzymywany jest dzięki AMSO RENT Wynajem komputerów , firmie która dba, aby dobre teksty nie znikały z sieci.