Techno-walentynki, czyli co warto kupić na św. Walentego?

Bardzo dobrym prezentem może okazać się cyfrowa ramka marki Genius, w której można umieścić wspólne zdjęcia z niezapomnianych wakacji, własne fotografie lub krotki filmik z życzeniami, z okazji dnia zakochanych. Dzięki temu, nasza druga połówka będzie mogła zawsze nas zobaczyć, a nawet usłyszeć i przywołać miłe wspomnienia.

Cyfrowa ramka na zdjęcia Genius DPF-T805 posiada modny, dotykowy blok klawiszy oraz najlepszy, 8-calowy ekran wyświetlacza HD. Jedyna w swoim rodzaju funkcja automatycznego obracania zdjęć oraz wielozdjęciowy pokaz slajdów (odtwarzanie na ekranie do czterech zdjęć na raz) czynią ją najnowocześniejszym urządzeniem. Cena ramki Genius DPF-T805 –  407,00 PLN brutto. Trochę drogo jak, na tego typu zabawkę.

Niemniej jednak jeśli ktoś uparł się na ramkę i chce ją mieć. To w sprzedaży jest też tańszy model.Ramka DPF-801 Crystal posiada modną, akrylową obudowę wraz 8-calowym ekranem HD 4:3 idealnie wyeksponuje wszystkie piękne, wspólnie spędzone chwile. Ruchoma podpórka pozwoli ustawić ramkę w taki sposób, by ulubione fotografie wyświetlały się w trybie portretowym lub krajobrazowym.

Urządzenie obsługuje cztery rodzaje kart pamięci (SD, SDHC, MMC, MS) i pozwala odczytywać pliki graficzne w formacie JPEG oraz pliki wideo z rozszerzeniem AVI. Ponadto, dostępny jest port USB 2.0, dzięki któremu nie tylko podłączymy ramkę do komputera, ale także wyświetlimy pokaz slajdów z przenośnej pamięci flash. Produkt oferuje również funkcje zegara, alarmu czy kalendarza z własnymi zdjęciami.
Ramka Genius DPF-801 Crystal objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztuje niecałe 390 PLN brutto.

Kolejna ciekawą zabawką, którą można wręczyć z okazji dnia św. Walentego jest brelok, który zapamiętuje zdjęcia ukochanej osoby. Wyprodukowała go firma Genius i potrafi on pomieścić do 60 fotografii. Dodatkowo, produkt wyposażony jest w zegarek z budzikiem oraz kalendarz z funkcją planowania, dzięki czemu nigdy nie zapomnimy o ważnej rocznicy, czy umówionej randce.

Taki upominek jest na rynku dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie – 89 zł.

W naszym materiale oczywiście nie może zabraknąć zwycięzcy, a jest nim niedawno testowany ZEN X – Fi. Oczywiście jego koszt to 456 zł, niemniej jednak osoba nim obradowana na pewno będzie szczęśliwa. Urządzenie, to bowiem pozwala przechowywać niezliczone ilości zdjęć, materiałów video i nagrań głosowych. W ZEN X-Fi, to również niesamowite doznania dźwiękowe, jak i wizualne. 2,5 calowy ekran potrafi wyświetlić 16,7 mln kolorów, a dzięki temu oglądane zdjęcia wyglądają niesamowicie. Paleta kolorów naprawdę zaskoczy oczy każdego, kto zdecyduje się na kupno ZEN’a. Warto również wspomnieć, że urządzenie to pozwala również stworzyć własny pokaz slajdów.

Najlepsze jednak w odtwarzaczy jest to , że urządzenie przekonwertuje praktycznie każdy plik. ZEN bowiem obsługuje takie formaty jak: WMV9, MPEG4, DivX, XviD. Wystarczy więc trochę pokombinować, aby włożyć do niego cały film i oglądać go podczas długiej podróży. Zwłaszcza, że samej muzyki możemy słuchać przez 25 godzin, a filmy zaś oglądać przez 5 h.

Jak widać technika nie odcina się od płynących z zachodu trendów i również tego dnia chce zabłysnąć na półkach sklepowych. Czy jej się uda? To już pytanie do Was. Ciekaw jestem ile osób kupi taki brelok dla swojej ukochanej ?

A jaki jest Twój pomysł na walentynkę ?

Powyższy wpis został zaczerpnięty z StacjaKultura.pl, portalu który jest jego własnością. Strona utrzymywana jest za pośrednictwem AMSO Rent Wynajem laptopów przedsiębiorstwu które pragnie, by dobre słowa nie znikły z sieci.