Sea Rescue recenzja gry

Sea Rescue to prosta gra, którą firma Nestle zapisała na płycie i dołączyła do swoich płatków. Produkcji nie trzeba instalować. Po prostu wkładamy płytę i tytuł się odpala. Na początku poznajmy techniki poruszania się samolotem oraz wybieramy helikopter. Niestety, tak samo, jak w Air Drop tak i tutaj mamy jeden model „latającej maszyny” do wyboru, a różnica polega na tym, że może być on w innym kolorze.
3,2,1 start

Po wybraniu helikoptera rozpoczyna się misja, która jest dosyć prosta. W pobliskim szybie wybuchł pożar, a pracownicy są w wodzie. My jesteśmy ich jedynym ratunkiem i dlatego wyruszamy pomóc poszkodowanym. Kiedy już będziemy blisko danej osoby spuszczamy linkę ratowniczą. Utrudnienia w wykonaniu naszej misji są dwa. Pierwsze polega na ograniczonej ilości miejsc na pokładzie helikoptera. Drugie zaś na stopniowo upływającym czasie. Jeśli w tym okresie nie zabierzemy wszystkich ludzi z wody, to przegrywamy. W późniejszych etapach gry pojawiają się dodatkowe elementy, jak rozbita łódź. Wtedy na ekranie jest więcej poszkodowanych, a czas biegnie szybciej. W skrócie może być ciężko.

Dźwięk

Tutaj jest już trochę lepiej niż w przypadku Air Drop. Po pierwsze dlatego, że w tle leci dynamiczna muzyczka, a dźwięk jaki wychodzi ze śmigła helikoptera również jest przyjemny i nie drażni uszu. Oczywiście po dłuższym obcowaniu z tą produkcją może to trochę nużyć, ale i tak jest już lepiej niż w przypadki Air Drop.

sponsoruje nas laurem.pl – laptopy poleasingowe Kraków

Grafika to niestety powrót do lat 90. Nie jest najgorzej, ale do dzisiejszych standardów daleko tej grze. Niemnie, w grze przynajmniej pojawiają się dodatkowe elementy typu łódź, kontenery, platforma wiertnicza. Tego nie można było uświadczyć w Air Drop. Dlatego jest to plus dla tej produkcji.

Sea Rescue jest lepsze od Air Drop, ale niestety nie jest to gra wspaniała. Wręcz przeciwnie znudzi nam się po kilku minutach i odłożymy ją na półkę. Niestety, nie jest to dobre miejsce dla niej, gdyż nigdy więcej po nią nie sięgniemy, dlatego od razu proponują wywalić ją do kosza.

Ocena: 1,5/10

Plusy:
+ trochę lepsza niż Air Drop

Minusy:

– ale nadal jest to słaba gra
– cała reszta