Enslaved nowe informacje

Serwis internetowy vg247 oraz kilka innych witryn z zachodu weszło w posiadanie nowych informacji na temat gry Enslaved. Producent wyjawił kilka informacji na temat bohaterów, mechanice i walce. 

W grze wcielimy się w dwóch bohaterów. Pierwszym jest Monkey, który uwielbia podejmować się trudnych wyzwań, ale sam stara się unikać konfliktów. Ceni sobie bycie samotnym. Drugim bohaterem, a raczej bohaterką jest Trip. Dziewczyna ma 19 lat i uwielbia nowoczesną technologię. Jest pozytywnie nastawiona do życia i wierzy w porozumienie z maszynami Bohaterka jest odwrotnością Monkey’a. Takie zestawienie ma zdaniem producenta gry urozmaicić zabawę.

laptopy poleasingowe kraków

Mechanika i walka podczas gry ma być rozluźniająca, ale niezbyt prosta. Wyprowadzanie ciosów będzie intuicyjne, gdyż zostaną w tym celu wykorzystane jeden lub dwa przyciski. Mają również pojawić się ataki szybkie oraz wolniejsze. Te drugi będą silniejsze. Ciosów przeciwnika będziemy mogli unikać. Producent umożliwi nam również możliwość zajścia od tyłu wroga oraz ich ogłuszanie czy też odpychanie.

Enslaved przeniesie nas do świata osadzonego w połowie XXII wieku, który został opanowany przez maszyny. Naszym zadaniem będzie ucieczka z przeklętego miejsca. Gracz będzie musiał przełączać się pomiędzy 2 bohaterami, aby przejść poszczególne poziomy.

Premiera została przewidziana na jesień 2010 roku. Tytuł ma otrzymać również demo.